Condominio Costa Sol
| Wi-Fi | Luftkonditionering | Husdjur ej tillåtna Inga husdjur |
Hotellet Condominio Costa Sol Boca del Río har ett behändigt läge och erbjuder utsikt över trädgården. Det ligger endast 650 meter från Foro Boca. Det finns också en parkering.
Boca del Ríos centrum kan nås inom 10 minuters promenad. Se till att besöka Teatro Fernando Gutierrez Barrios en kort bit från hotellet. Condominio Costa Sol i Boca del Río ligger också 5 minuter till fots från Playa Boca Del Rio och cirka 10 minuter till fots från Playa Vicente Fox. Busstationen ADO BOCA DEL RIO Centro är belägen inte långt från detta hotell.
Restaurangen Tono Bayon Restaurante är också belägen mindre än 550 meter bort.
- Lokala sevärdheter
- Playa Boca Del Rio189 km
- Vicente Fox363 km
- Canonero Guanajuato459 km
- Playa Vicente Fox270 km
- Miguel Aleman294 km
- Iglesia Adventista del Septimo Dia994 km
- Plaza Rio254 km
- Playa Santa Ana258 km
- Teatro Fernando Gutierrez Barrios565 km
- Parroquia Santa Ana697 km
- Flygplatser
- General Heriberto Jara flygplats15 km
Bekvämligheter på boendet
Beskrivning
- Helt rökfritt
- Wi-Fi
- Parkering
- Inga husdjur
På rummet
- Luftkonditionering
Hotellregler
Vanliga frågor
- 🌇
Hur lång tid tar det att ta sig till centrum från hotellet Condominio Costa Sol?
Det tar 10 minuter till fots att komma från hotellet Condominio Costa Sol till centrum. - ✈
Hur långt är General Heriberto Jara från hotellet Condominio Costa Sol?
Mellan General Heriberto Jara flygplats och hotellet Condominio Costa Sol är det 5 km. - 🚗
Kan jag parkera min bil i närheten av hotellet Condominio Costa Sol?
Hotellet Condominio Costa Sol erbjuder gästerna parkering. - 🕗
Vilken tid ska vi checka ut från vårt rum på hotellet Condominio Costa Sol?
Gästerna på hotellet Condominio Costa Sol måste checka ut vid 12:00. - 💵
Vad är priset för ett rum på lägenhetshotellet?
Det genomsnittliga priset för ett rum i lägenhetshotellet är 180$. För särskild information vänligen kontakta hotellets personal.